פרץ - סלע הנדסה אזרחית בע"מ

תכנון כבישים ותנועה - איתך לאורך כל הדרך


הורדות
 | 
דרושים
 | 
קישורים
 | 
צור קשר
 | 
עלינו
 | 
דף הבית
עלינו

אכן פעם היה פשוט יותר ....שני השותפים התחילו את דרכם בתקופה שטרם המחשב, עם סרגל עקומות קשתות מפלסטיק, סרגל קנה מידה ונייר שקוף, תיכננו שירטטו וחישבו ידנית. מאיר הספיק אפילו להתנסות בסרגל חישוב. שמעון, היה מחלוצי החדרת השימוש במחשב ככלי עזר לתכנון כבישים בתחילת הדרך. בהמשך, הפיכת המחשב לכלי השירטוט הממוחשב שהחליף בשלב מאוחר יותר את השימוש בשרטטות. השנים שחלפו מתחילת השימוש במחשב ככלי עבודה, אפשרו התמקצעות וניצול המחשב ובהמשך האינטרנט לפיתוח שיכלול הוספה ופיתוח כלים נוספים שמהווים את השלד התיכנוני של המשרד .

בקרת האיכות של המשרד שהתפתחה עם השנים כתוצאה מהדגש המיוחד שמייחסת הנהלת המשרד לנושא, מעבר לתו בקרת האיכות של מכון התקנים ISO9001 לבחינת איכות התיכנון, עובר הליך התכנון בדיקות טיב שחלקן האחד מבוסס מחשב וחלקן השני בנוי ממערך כתוב לסידרת בדיקות אותן יש לבצע טרם הפצת סידרת התכניות בכל שלב ושלב משלבי התכנון. צוות העובדים שנבחר בקפידה נשלח להשתלמויות מיקצועיות הן בנושאי תכנון והן בנושאי תוכנות מחשב חדשות ותוכנות קיימות ששודרגו. בפרקי זמן של פעם בחודשיים מתקיים היזון חוזר בין כל עובדי החברה שמטרתו לבחון את צרכי המתכנן (המשתמש בעמדת הקצה מול המחשב), לבין הצורך בפיתוח אפליקציות נוספות למחשב שיקלו על העבודה ויקצרו אותה. עובדים חדשים כוותיקים עוברים ריענון פעם בשנה על ידי נותן שרות ממומחה באטוקאד, העובדים במשרד עובדים בשיטה שבה כל מהנדס עובד ישירות מול המחשב .כך העובד מפרה את עצמו, עובד מהר יותר ולא תלוי בעובדים הכפופים לו לצורך התקדמות העבודה.

אנחנו מאמינים שכשכל אחד מעובדי המשרד יכול למלא את כל הפונקציות של המשרד אנחנו מרוויחים אנשים מיקצועיים יותר בכל התחומים אנחנו מרוויחים מכך שכל מהנדס במשרד יכול להחליף כל מהנדס אחר כתוצאה מסטנדרטים מאוד נוקשים ואחידים , אנחנו מאמינים שעבודה גדולה כקטנה פשוטה כמסובכת צריכה תמיד להעשות בסטנדרטים קבועים אחידים וגבוהים . אנחנו מאמינים שכך אנחנו משרתים את לקוחותינו ולכן ממשיכים לזכות באמונם. אנחנו מאמינים שלבד מהתגמול הכספי על עבודתנו ולבד מהתגמול שבסיפוק שבבניה ולבד מהתגמול שבבנית ארצנו אנחנו מקימים דור חדש של מהנדסים ברמה גבוהה מאפשרים לו להתמקצע לעתיד טוב יותר מבחינת כבישים טובים ובטוחים יותר, כאלה אנחנו מאמינים.


 דף הבית
 עלינו
 צור קשר
 קישורים
 דרושים
 הורדות
 לזכרו של אבא
 לזכרו של אמיר


מידע מערכת
: מס' המבקרים באתר
web counter

תכנון כבישים ותנועה


[למעלה]   |  מפת אתר   |  צור קשר